Vítejte na stránkách penzionu Mánes


RESTAURACE UZAVŘENA! (o dalším průběhu Vás budeme informovat)

Vítáme vás v našem rodinném penzionu, který se nachází v obci Krabčice kousek od Roudnice nad Labem, pod bájnou horou Říp. Penzion byl postaven v roce 2005 s kapacitou 30 lůžek. Rádi vám poskytneme všechny informace, které vám zajistí příjemný pobyt.

Penzion je ideálním místem nejen pro turisty, cyklisty, obchodní klientelu, ale také pro rodiny s dětmi nebo firemní pracovníky, kteří hledají dlouhodobé ubytování. Penzion se nachází v klidné části obce, asi 10 minut chůze od hory Říp. V obci se nachází dva obchody s jídlem a kousek od penzionu je dětské hřiště.

Penzion nabízí ubytování v pokojích s vlastním sociálním zařízením tzv. pokoje hotelového typu. Dále nabízí levnější variantu ubytování v pokojích bez sociálního zařízení, které je společné pro tyto pokoje na chodbě. Další variantou jsou pokoje s malou kuchyňkou a k dispozici jsou také apartmány, které mají vlastní vybavené kuchyně. Hosté mohou parkovat ve dvoře penzionu, a nebo na parkovišti před penzionem. Naleznete zde také restauraci se zahrádkou, kde můžete při krásném počasí posedět a dát si něco dobrého. Penzion je vhodný nejen pro páry, rodiny s dětmi, ale také pro sportovní kluby nebo pracovníky. Pro sportovní kluby je možné zařídit tréninky na travnatém hřišti či tréninky na víceúčelovém hřišti cca 5 minut chůze od penzionu.