Ubytování

Pro své hosty se snažíme zajistit co největší komfort a tak stále zlepšujeme kvalitu našich služeb.

Penzion nabízí ubytování v pokojích s vlastním sociálním zařízením tzv. pokoje hotelového typu. Dále nabízí levnější variantu ubytování v pokojích bez sociálního zařízení, které je společné pro tyto pokoje na chodbě. Další variantou jsou pokoje s malou kuchyňkou a k dispozici jsou také apartmány, které mají vlastní vybavené kuchyně. Hosté mohou parkovat ve dvoře penzionu, a nebo na parkovišti před penzionem. Naleznete zde také restauraci se zahrádkou, kde můžete při krásném počasí posedět a dát si něco dobrého.

Pokoje hotelového typu

Nabízíme příjemné a komfortní ubytování v hotelové části penzionu. K dispozici jsou tři dvoulůžkové pokoje a jeden jednolůžkový pokoj. Pokoje jsou útulné a moderně zařízené. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení, televizi a všude je volně přístupná Wi-Fi.

Cena ubytování: 550 Kč/osoba/noc (2 a více nocí 500 Kč/os./noc)

Turistická ubytovna

Nabízíme levnější variantu ubytování v turistické části penzionu. Ideální pro Vaše zaměstnance. Jedná se o pět pokojů s maximální kapacitou 15 míst. Sociální zařízení je pro všechny pokoje společné a nachází se na chodbě. Pro těchto pět pokojů je tedy společná jedna koupelna a jedno WC odděleně a dále pak jedna koupelna, ve které jsou další dvě WC. Dále se na chodbě nachází společná kuchyně, společné posezení, lednička a mikrovlnná trouba. Pro všechny pokoje je volně přístupná Wi-Fi.

Cena ubytování: 350 Kč/osoba/noc

Pokoje s kuchyňkou

Jedná se o dva pokoje, jeden dvoulůžkový a jeden jednolůžkový s vlastní malou kuchyňkou, ledničkou a vlastním sociálním zařízením. Oceníte hlavně v letních měsících.

Cena ubytování: 550 Kč/os./noc (2 a více nocí 500 Kč/os./noc)

Apartmány

Momentálně je volný pouze jeden apartmán vhodný pro dvě osoby, popřípadě se dá dát přistýlka.

Cena za ubytování: 1 400 Kč/apartmán/noc